Lekce 3:
Procvičování bdělé přítomnosti

S českým dabingem

S českými titulky

Všechna aktuálně dostupná videa najdeš zde

Dnešek je posledním dnem našeho třídílného seriálu učení Eckharta Tolleho.

V tomto učení jsme objevili nové přístupy, které nám pomohou praktikovat vědomou přítomnost v našich životech. Tyto praktiky nás přivedou do spojení s naší pravou podstatou – když je budeme dostatečně rozvíjet…

Pokud po tom všem, co ses tu dozvěděl, cítíš potřebu dále rozvíjet tyto praktiky ve svém životě a vrátit sílu života do každého svého dne, pak pro tebe máme skvělé zprávy!

Dnešní cvičení

Znáš ty chvíle, kdy na něco čekáš? Třeba stojíš ve frontě v obchodě nebo čekáš na kamaráda, až dorazí na místo vašeho setkání. Co ti v takových chvílích běží hlavou? Často se objeví myšlenky jako: “Proč to tak dlouho trvá?”, “Proč musím vždycky čekat?”, “Kdy už dorazí?” a podobně.

Přestaň brát čekání jako stav mysli. Když se přistihneš, že na něco čekáš… osvoboď se a vrať se do přítomného okamžiku. Jenom tam buď a užívej si to.

Když jsi plně přítomný, nikdy není třeba na něco čekat. Takže až příště zase někdo řekne, “Nezlob se, že jsem tě nechal čekat”, můžeš prohlásit, “To je v pořádku, já jsem nečekal. Jen jsem tu stál a radoval se – těšil se sám ze sebe.”

Společně začínáme 26. 9. 2022!

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Časově omezená nabídka:

Pouze za

249 €

místo původních

699 €

 

… a získáš neomezený přístup!

Můžeš dokonce platit na splátky - 6 splátek po 43 €